Chat per seks shqipetar

Rated 3.91/5 based on 759 customer reviews

Nj pjes m'i gjen dhe nj grua, sht rreth 40 vjee dhe un i jap 20 euro pr do klient.

HAPNI NJE NUMER LLOGARI DHE TE GRUMBULLOJM 33.000 EU! NE SHQIPETARET PAGUAJ EDIN QE QIHET NE BITHE PER QEFE!

Besoj se pr nj vit do i bj lekt e motrs dhe do e l kt zanat.

Administratorja e studios “Chat Line”, studios ku ofrohej seks online ka dalë para gjykatës ku ka marrë masën e dënimit “Arrest me burg”.

VIDEO NGA OPERACIONI I POLICISE Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “CHAT LINE 3”.

Policia e Tiranës arreston administratoren e studios dhe 6 shtetas të tjerë.

Un kam nj pun, jam menaxhere diku dhe paguhem mir, por po sakrifikoj pr motrn.

Nj tjetr, 19 vjee (t paktn kjo sht mosha q kan shkruar), posht emrit ka vendosur sloganin "Pallohem me lek, mimi sht i shtrenjt, e kam prej floriri". Madje, vajzat t japin pa problem edhe adresn e MSN-s. Familja nuk do ta shoh m motrn time dhe ajo m shkruan letra mua, n t cilat m thot se do vras veten nse nuk del nga burgu.

N rastin e 22-vjeares me emrin e "artit", "Seks me pages", biseda pr ta "peshkuar" ishte m me detaje. N makinn e atij policia gjeti drog dhe i kan arrestuar.

Nprmjet nj webcam-i (kamera interneti), ato t shfaqen monitorin e kompjuterit.

Madje, zhvishen edhe nudo, preken e bjn gjeste t tjera erotike, pr t bindur at q sht n ann tjetr, se ia vlen t paguash.

Leave a Reply